Let it grow

Sex on Tuesday

rebecca-martin_online

Spring has sprung! Flowers are blooming, grass is growing … and so is our body hair.

I was born with a full crop of hair on my head — thick and brown. The nurses fawned over it. My mom said she could always tell who had a bald baby based on how they reacted to my hair.

Funny how that changes when you get older and the hair starts to grow somewhere it “shouldn’t be.”

I was a freshman in high school the first time I felt embarrassed by my body hair. In my English class, we were acting out the murder scene from William Shakespeare’s “Julius Caesar.” We were all instructed to don “togas” — roll up our sleeves and wrap ourselves in white bedsheets — when I realized that I hadn’t shaved my armpits recently. I kept my arms glued to my sides, terrified that someone would spot my stubble and be grossed out.

Even my parents, who still reminisce fondly on my adorable baby hair, don’t find my current hairstyles so cute anymore. Now they despise the fact that I celebrate my body hair in my decision to let all of it grow freely.

When I first came back home from my sophomore year of college with fully grown leg and pit hair, my parents read me the riot act. My father called it flat-out disgusting. But when I asked why it’s gross on me and not on him, he had no answer aside from the fact that “it just is.”

If I don’t shave my legs or pits, you can bet that I don’t do any sort of “maintenance” to my pubic hair. So yes, it is a bush. I don’t trim, shave or wax because I don’t like to — it makes my whole downstairs area super itchy and uncomfortable.

And even if it didn’t, I’d still prefer to go au naturel. I love that full-bodied bush — the curly hairs make me feel like a woman.

Generally, I can maintain this preference with no trouble. If I’m not fucking anybody, it’s not like anyone is going to see it. But things get “hairy” when someone’s trying to get in my pants.

Honestly, I feel like the state of my pubes shouldn’t be that surprising — if I’ve got other body hair, you should be able to conclude on your own that I’d have a healthy bush below the belt. And yet, so many of my partners entered a state of absolute shock when they began probing their hands under my waistband.

I tend to get a response of “Wow, that really is a lot of hair you’ve got there …” as their minds spin at the potential of getting their nose and mouth all up in it.

In high school, my boyfriend convinced me to trim. I was young and eager to please, so I put up with it for a while to make him happy. But these days I tell most of my partners to get over it — particularly if they don’t partake in any form of mane management themselves.

Really, what’s the worst that can happen? It’s not like the hair is going to come for you in your sleep. Should you get a hair in your mouth while munching muff, pause for a moment and use your fingers to take it out. Whoop-de-freakin’-doo.

Nevertheless, some of my partners can’t get over their qualms about hair. So I move on to other partners who can. I’ve come across a few of these wonderful people in my time who don’t bat an eyelash when they get a glimpse of my growth. I’ve had some fantastic fuck sessions with them, because my inhibitions on how they perceive me disappear.

Ultimately, decisions about your hair are just that: yours. Don’t be afraid to re-evaluate if you change your mind on what you want, as long as whatever hairstyle you have makes you happy.

I might shave my legs and armpits for spring break and commencement, but only if I feel like it — not because my family asked me to, a partner prefers it or society expects it of me. And my pubes aren’t going anywhere. I’m happy enough to tromp around in my hairy-as-fuck bikini body because I’m not embarrassed by my hair anymore — it’s a natural part of my body, and there’s nothing wrong with it.

So don’t worry so much about “spring cleaning” — you’d be surprised at the beauty you can find in letting go and letting it grow.

Rebecca Martin writes the Tuesday column on sex. Contact her at [email protected] and follow her on Twitter at @beccasexontues.

Please keep our community civil. Comments should remain on topic and be respectful.
Read our full comment policy
 • Cenk…
 • Cenk…
 • Cenk…
 • Cenk…
 • Cenk…
 • Kedicik…

 • Kedicik…

 • Cenk…
  • mine saglam

   Cenk kardeş .Nerelerdesiniz kedim yok ,sen yoksun ,yazılarınızı özledik gelin artık yazmasanızda ikinizi görmek istiyorum siz ayrılmaz ikili olarak buranın rengi ve neşesisiniz unutmayın bizleri ulurmu Can’larım .

   • Cenk…

    başım beladaydı birazcık mine hanım :) şükür ki hasarsız sıyrıldım sayılır. ben de özledim sizleri…memleketten kucak dolusu sevgiler/saygılar kanada’ya. bu pazar tv2’de başkentimizin tanıtımı var; programı burak dostum ve eşi yapıyor, anıtkabir çekimleri, kale, ulus, cebeci, çankaya özlemini giderirsiniz izlerseniz. yanılmıyorsam sen ve vicdanyahu dostum da angaralıydı. selamlar herkese…

    • Ronin TR

     Ojş geldin emşerim, n’aabarsın be yaa? :)
     Hayırdır değerli dostum, ne oldu? Seni epeydir göremeyince merak ettik. Kedicik de seninle beraber kayıplara karıştı. Umarım sıkıntılı bir durum yoktur.

     • Cenk…

      ojj bulduk emşerim :) ufak tefek hadiseler atlattım dostum, o yüzden demotive oldum birazcık. zaten odatv’ye de ısınamadım bir türlü; yorum yazıyorum 7-8 gün askıda bekliyo, biraz fazla değdirince siliyorlar, dolayısıyla yorum yazmaktan soğutuyorlar adamı.

     • Ronin TR

      Geçmiş olsun dostum, üzüldüm. Ben de seni öteye gittin diye biliyorum. Senin ardından bizim kedicik de kayboldu. Merak ettik yani…
      Yorum konusunda haklısın. Ben de epeyi bir aradan sonra başladığımda yorumlar bir hafta on gün asılı kalmıştı. Senin tabirinle; yok artık Selami..diye yüklem sığdırırken, sanki bir mucize olmuş gibi anında yayımlamaya başladılar :))
      Boşver topraam, sen yine yazmaya devam et. Senle kedinin yazıları yorumlar olmasa bile bizlere ilaç gibi geliyor :)

     • Cenk…

      o benden önce kayıptı dostum…zannedersem yazmak için gerekli motivasyonu bulamıyor . o tabir anonim bi tabir topraam…belki 20 yıl falandır, şaşırmalı cümle kalıplarında kullanılıyor. selami değil ama, ali sami :)) çok komik bi hikayesi var onun :)

     • Ronin TR

      Kedicik için üzüldüm. Zeki ve sevimli bir kedi. Umarım tekrar aramıza gelir.
      Evet ya ben Selami yazmışım :) Bunun gibi yüklem takviyeli deyimlerin semt semt başka versiyonlarını da duyuyorum. Tabii onları burada yazamayız :) Demem o ki, sansüre uğramadan o manada söylenilen tabirler merakımı celb ediyor :)

     • nar ağacı

      Ronin kedicik Aşşağıda çağırın o da gelsin

     • Ronin TR

      Şimdi gördüm. Kedicik yine hesabını silmiş. Ben de sen yoksun diye ortalıkta görünmüyor zannediyordum. Umarım sıkıntılı bir durum yoktur.

     • Kedicik…

      Hos geldin canim, bu yeni hesabimi sanirim gormedin, gitarci’nin profiline girip de nasil goremedin ona da bi anlam veremedim gerci ya neyse. Uzun zamandir sen de yoktun merak ediyordum ve hatta kapattigim hesaplardan yazmistim sana ama sen goremedin. Merak ettigin icin tesekkur ederim, yazmamam daha dogrusu yazamamam ruh halimle alakali. Ne yazik ki hicbir sey size oradan gorundugu gibi degil Ronin… Merak eden diger herkese sevgiler, mine abla, rasim abi ve diger ismini sayamadigim herkes hosca kalin.

     • Rasim Baba

      Püsük nerelerdesin özlettin kendini. 28 mayısta Resul babama ve Padişahcapulcusu abim ilhana şikayet edecem bizi öksüz bıraktın diye. İnşallah iyisindir. Saygılar Sevgiler abin.

     • Ronin TR

      Oo sen de hoşgeldin Kedicik. Cenk’in bir yorumunda ‘öteye’ gideceğini okumuştum. Sonra sen de kaybolunca, herhalde yazmak istemiyor diye hesabını kapattığını gördüm. Bugün Cenk’in hesabına girdiğimde fark ettim.
      Haklısın, benim de bazen öyle ruh halim oluyor. Ne haber okumak istiyorum, ne yorum yazmak. Haberleri okuyunca zaten çoğuna ayar oluyorum.
      Ben bir ara yoğunluktan, oraya buraya gitmekten yazamamıştım . Biraz da tembellikten yani :)
      Doğrudur, hiç kimse uzaktan diğerinin halini bilemez. Bir taraftan da, kafayı dağıtmak için yazmak iyi geliyor. Yine de senin bileceğin bir konu…
      Selamların başım üstüne. Bil ki çok sevinecekler. Hep seni sordular çünkü..
      Bizler devamlı olmasak da, buradayız. Lütfen ara sıra bir yaşam işareti ver.

     • mine saglam

      Bu gün yazdıklarınıza şükredin çocuklar. Şimdi saydım tam tamına 29 adet yazım askıda alenen olmasada gidin diyorlar bunu iyice anladım burdanda artık umudumu yitirmek üzereyim ,niye bunu yapıyorlar anlamadım .İllede hakaretmi etmemiz lazım oda bizde olmaz ne isterler Onuda bilmem . Bazı sayfalar varki ağır yazılar yazsalarda yayınlıyorlar biz Onuda yapmıyoruz olanları şaşkınlıkla izliyorum sadece . Bunları paylaşmak istedim Arkadaşlarım bilsin istedim hepsi bu tüm dostlara selamlar.

     • Ronin TR

      Paylaştığın iyi oldu, teşekkür ederim kardeşim. Benzer şeyleri diğer arkadaşlar da yazdı. Adalet bey özellikle Odatv’yi arayıp sormuş. Personel yetmezliğinden, yoğunluktan kaynaklandığını söylemişler. Yani yorumları okuyup, uygun olanları yayımlayacak editör eksikliği varmış. Benim de hala hazırda 10 dan fazla yorum beklemede.
      Resul baba bizler için düzenlediği sayfayı bitirirse rahatlarız. Onun bunun sayfasında korsanca yazmayız. Sadece birbirimizle muhabbet etsek, bizler için çok güzel olur.
      Hoşçakal kardeşim..
      Not: Kedicik geldi, bazı sebeplerden dolayı şimdilik yazamadığını söyledi. Herkese selamları var. Buradan iletiyorum :)

     • Rasim Baba

      Kedicik merak ediyoruz seni nerelerdesin inşallah bir sıkıntı yoktur sağlığın yerindedir. Biz bir Whatsapp gurubu kurduk istersen Resul babamı arayıp numaranı verirsen ordan yazışırız Cenk beyede haber verirsen seviniriz. Resul babam, Padişahcapulcusu, ronin, nar ağacı ve ben varım şimdilik. Seni seviyoruz Allaha emanet ol. Saygılar Sevgiler. Abin.

     • mine saglam

      Ben de bende Rasim baba benimde kabul edermişsiniz.

     • Rasim Baba

      Merhaba Mine hanım kardeşim. 28 mayısta Resul babam, Padişahcapulcusu, nar ağacı ve ben İstanbulda buluştuk sana herkesin çok çok selamı var. Aramızda çoktan beri yazmayan arkadaşların hepisine selamları var. Cep telefonu olanlarla whatsapp gurubu kurduk, senin cep telefonun bizde olmadığı için seni guruba alamadık. Benim numaram sende var bana yaz guruba dahil ol. Guruba dahil olmak isteyenler Resul babama numarasını versinler bir zahmet. On haziranda tekrar buluşacağız İstanulda. Saygilar Sevgiler.

     • nar ağacı

      Sevgili mine Merhabalar. Sizleri bekliyoruz orta boy güzel bır aile olacağız inşallah. ..

     • mine saglam

      Niye niye Can’ım benim nedir bu sorun . Senin derdin bizimde üzme kendini iyi ve saglam dur hayata karşı, bak başaracaksın her neyse o şey atmaya bak üstünden .

 • Cenk…
 • Grady

  Gotta be honest, the bushier the better!!

 • Grady

  ???

 • Kedicik

 • Kedicik

 • Hayali bile çok güzel ama bu kadar emin konuşma tatlım, aksine çekilmez biri de olabilirim çenemle bezdirebilirim, kızdırabilirim seni :) sonra sen de o kızgınlıkla kulağımdan tutar terastan aşağı atarsın beni :)) bi önceki mesajında linkini paylaştığın romanlar çiftetelliden farklı bir şey oynamıyorlar gitarcı, pekala sen de oynayabilirsin. Seni öyle oynarken hayal ettim de, herhalde gülmekten yıkılırdım delüü :)) Kafan eser de gidersen, benim kurtlarımı da dök beyefendü.

  • Cenk…

   o ihtimal de var tabii ki de, çenenle bezdirebilmen için benden daha baskın bir çeneye sahip olman lazım :) var mıdır öyle bi ihtimal? kesinlikle var…aynı benim gibi sayzlı ama ses yönünden civciv gibi çok adam gördüm ben, o yüzden aksi ihtimali de olabilir. ama terastan atmam korkma :)) fark biraz yöresel canım…melodik yapısı genellikle aynı fakat alt yapı ve ritmik karakteri yöreden yöreye değişir bebişim. mesela, bizim oraların ‘babuba’sıyla, sizin angara’nın ‘kulunçların kırılsın’ı arasında dağlar var.
   sen bu bandi baya bi sevdin bakıyorum…tam gece yatmadan önce kulaklıkla dinlemelik hakikaten. iki vokalin sesi de çok berrak, huzur veriyo sanki…

   • … Cenk… an hour ago
    Pending
    Haklısın, yok zaten senden daha baskın bir çeneye sahip olduğumu hiç sanmıyorum yok öyle bir ihtimal :) Böyle senin gibi cüsseli adamlara da ince ses tonu hiç yakışmıyor hakikaten gitarcı, adamın tipine bak bir de çıkan sese derler tüm karizma yerle yeksan olur o an. yöresel ve ritmik farklılıklar olsa da ortak nokta olabildiğince etkili popo sallamak işte, öyle değil mi :) Sevmeyim mi beyefendü, sevilmeyecek gibi değiller ki. aynen öyle tatlım huzur veriyolar müsait olduğun bir zamanda dinle parçalarını hemen hemen hepsi cidden çok iyi.

   • Kedicik

    Haklısın tatlım, yok zaten senden daha baskın bir çeneye sahip olduğumu hiç sanmıyorum yok öyle bir ihtimal :) Böyle senin gibi cüsseli adamlara da ince ses tonu hiç yakışmıyor hakikaten gitarcı, adamın tipine bak bir de çıkan sese derler tüm karizma yerle yeksan olur o an. Yöresel ve ritmik farklılıklar olsa da ortak nokta olabildiğince etkili popo sallamak işte, öyle değil mi :) Sevmeyim mi beyefendü, sevilmeyecek gibi değiller ki. Aynen öyle cancağızım huzur veriyolar müsait olduğun bir zamanda dinle parçalarını hemen hemen hepsi cidden çok iyi. Bu pending spam durumlarından artık iyice yıldım ben beybi, bu kaçıncı hesap oldu bu nedir bıktım gerçekten hem de acayip şekilde!..

   • Kedicik

   • Kedicik

   • Kedicik…

    Haklısın tatlım, yok zaten senden daha baskın bir çeneye sahip olduğumu hiç sanmıyorum yok öyle bir ihtimal :) Böyle senin gibi cüsseli adamlara da ince ses tonu hiç yakışmıyor hakikaten gitarcı, adamın tipine bak bir de çıkan sese derler tüm karizma yerle yeksan olur o an. Yöresel ve ritmik farklılıklar olsa da ortak nokta olabildiğince etkili popo sallamak işte, öyle değil mi :) Sevmeyim mi beyefendü, sevilmeyecek gibi değiller ki. Aynen öyle cancağızım huzur veriyolar müsait olduğun bir zamanda dinle parçalarını hemen hemen hepsi cidden çok iyi. Bu pending spam durumlarından artık iyice yıldım ben beybi, bu kaçıncı hesap oldu bu nedir bıktım gerçekten hem de acayip şekilde!..

    • Cenk…

     gerçekten de mükemmeller…kendileri çok tanınmasa da bazı mekanlarda denk geliyo şarkıları. zaten ne hikmetse az tanınanlar daha kaliteli oluyor, aynen türkiye’deki gibi. bazen bende de spam sorunu oluyor ama süreklilik halinde değil. seninki baya bi sinir bozucu belli :) açtığın hesapların sayısı 50 olmuştur bence :)

     • Kedicik…

      Kardeş olduklarını söylemiştim sanırım, çok da mütevazi tatlı bir tavırları var öyle değil mi. Evet, kesinlikle az tanınanlar daha kaliteli oluyor beybisi. Yok daha elli olmamıştır, sanmam :) Canım napiyim ben de çok sıkıldım ama yazamıyorum ne yazarsam hangi sayfaya yazarsam yazayım ya pending oluyo ya da spam, kopyalıyorum değiştiriyorum cümleleri tekrar yazıyorum yok, başka sayfalara yazıyorum yok, sinirim tepeme geliyo o an! Korka korka yazıyorum artık resmen. Kapatıyorum ben de hesabı yeniden açıyorum. Eskiden böyle sorunlarla karşılaşmıyorduk bir de bu çıktı… Elli hesap diyosun tamam da acaba kimin için katlanıyorum bu sıkıntıya gitarcı beyefendü bir fikrin var mı?..

     • Cenk…

      söylemiştin galiba da, acaba ben hatırlar mıyım :) bu aralar kafam da deli sorunlar olduğundan inan dün ne yediğimi sorsan on dakika düşünürüm. o derece yani. dün istanbul’un leş trafiğinde belki 1 aylık küfür kontenjanımı doldurdum; malum kişi buradaymış meğer, 1 saatlik işimi akşam 19’da ancak halledebildim. şu trafiğe çıkan bazı gerizekalılara ehliyet verenin ben var ya, taa gelmişini, geçmişini…..m :) galiba motora geçmenin vakti geldi…yoksa bu trafik yüzünden ben akıl sağlığımı yitirecem, kafaya huni takmamak için kask takayım bari :)
      çok tşkr ederim canım benim…fikrim var hanfendücüm evet; ben de seninle aynı fikirdeyim ve daha önce de belirttiğim gibi sırf senin için buradayım. bilmem anlatabildim mi?!:)

     • Kedicik…

      Hatırlarsın beybi, sen benim gibi balık hafızalı değilsin :)İstanbul gibi bir yerde yaşamanın dezavantajları maalesef, sizin ora kadar olmasa da burada da hafife alınmayacak bir trafik vardı sabah, az bir şey yağmur yağdı ya hayat felç oldu! Ben de aynı durumdayım canımın içi, hep sorun hep sorun, her şey sorun, çok huzursuzum… gülüşümü kaybettim suratsız bir ucubeye evrildim. Ölümden filan korkmuyorum korktuğum tek şey senin de dediğin gibi kafayı yemek… Anlıyorum, seni hayalimde hayata hep pozitif bakan biraz da kaygısız biri olarak tasavvur ettiğim için üzüldüm canım… gerçi hayata pozitif baksan ne olacak ki böyle bir ülkede yaşamak zorunda olmak insanda pozitif duygu mu bırakır dimi. Paylaşmak istersen benle her zaman dinlerim elimden gelen bir şey olursa yaparım aklında olsun. Kendi kendine de olsa küfür et sessiz kalma, küfür de bi rahatlama şekli sonuçta. Sırf benim için mi beyefendü? Bir kez daha düşün istersen, yorum da yazıyorsun demek ki neden sadece ben değilim :)

     • Cenk…

      o kadar da kasacak sorunlar değil benimki canım benim. tabii ki dinlersin, ondan eminim de, ”gülüşümü kaybettim” diyen birine benim çerçöp problemlerimi aktarsam sana haksızlık etmiş olurum. sen de ”bu muydu yani” derdin içinden haklı olarak. ama anladığım kadarıyla senin dert yükün taşıyamayacağın seviyeye gelmiş, yazdıklarından öyle anlıyorum ben…eğer ki paylaşırsan, veya paylaşmaya hazır olduğunda elimden gelecek bişey varsa seve seve yaparım. malum hadiseden dolayı maddi sıkıntın olabilir diye tahmin ediyorum ben, şayet öyle bi durumsa beni yeşillendirmen yeter canım benim. hem yıllardır ”pinti” diye bik bik ötmenin cevabını vermiş olurum sana:))
      haberlere göz atınca kendime engel olamıyorum nabıyım. özgürce istediğim yorumları yazamayınca ben de hafiften değdirip geçiyom öylesine :) sözcü’deki gibi olsa öyle çitileyip bırakmam bilirsin :) sen ister inan ister inanma ama sırf senin için. nokta :)

     • Kedicik…

      olsun canım öyle deme yine de, herkesin derdi kendisine ağır sonuçta değil mi. Ha şu da var; benim en büyük sorunlarımdan biri ‘sakallarımın beyazlaması’ dersen işte o zaman ben de çerçöp olarak nitelendirip ‘bu muydu yani’ derim :) ayakta kalmak için taşımak zorundayım beybi, yoksa yıkılırım. Boş ver canımin içi can sıkıcı konulardan bahsetmenin kimseye faydası yok… Sen ve bana maddi destek olmak, doğru mu okudum? Sen aklını mı yitirdin beyefendü? :) Diyelim ki yaptın öyle bir şey ve ben de kabul ettim, ya sırra kadem basar da geri vermezsem paranı, nasıl güveneceksin bana? Belki de yalancının dolandırıcının tekiyim nerden bileceksin? Senet sepet mi yapıcaz ? :)Bilmukabele, tişikkir edirim tatlı beyefendücüm, mucks mucks mucks :))

     • Cenk…

      bak yaramı deştin delüü kız :) sakalımdaki beyaz tellerle yaşamaya tam alışmışken bıyıklarımda da iki beyaz gördü bu gözler :(( keçi-ot atasözündeki gibi oldu tıpkı. galiba dedikleri gibi başladımı gerisi geliyormuş, neyse o konuyu fazla yaymayayım…sözlükçülerin o efsane bkz’ı gibi ‘derdini öpeyim butonu’ gerekecek buraya :))
      şaka bi yana, senin eski sen olmadığın, dertler silsilesiyle cebelleştiğin çoğu mesajlarından belli oluyo canım benim. bundan 2-3 yıl önceki mesajlarını bilen biri olarak bunu farketmek hiç de zor değil. o pozitif enerjinden eser kalmadığı aşikar. umarım ki bi an evvel azalır ve biter. inan bunu canı gönülden istiyorum canım.
      yooo aklımı falan yitirmedim…karşılık beklemeden küçük bi iyilikte bulunsam fakir mi olurum? sonuçta sana kalkıp da kese kese altın verecek halim de yok, henüz öyle bir küpe makinem denk gelmedi hanfendücüm :)) sırra kadem basarsan da bas, canın sağolsun be gülüm :)) hem senden de dolandırıcı molandırıcı da olmaz…sakın kedicikbank gibi bi saadet zinciri falan kurmaya kalkma, senden üçkağıtçı çıkmaz :)) hele de istanbul’un en marjinal yerlerinde çakala çukala pabuç bırakmamış bu fakiri asla dolandıramazsın :)

     • Kedicik…

      Vah vah ne üzücü, işte şimdi kahroldum napıcaz? :((hani şu eski enerji ve tabi kay. bak. vardı ya onun gibi olurmuşsun, saç sakal kırlaşmış kaşlar simsiyah :) Ya da şu vatandaşa gavat diyen valinin tipi gibi :)) Neyse daha fazla uzatmayım kötek geliyo şimdi. Gitarcı ciddi ciddi sen bu beyaz sakal/bıyık olayını kafaya takıyor musun? Hakikaten saçmalıyorsun yani, butona filan gerek kalmayacak bu muhabbeti bi daha yaparsan direkt ‘derdini s….m’ diyecem artık sana haberin olsun :) ayrıca o beyazların ben sana çok yakıştığını düşünüyorum beyefendü. Umarım canım benim en azından bazı şeyleri düzeltebilirsem o zaman yeni bir başlangıç yapabilirim, sağ ol var ol eksik olma…İyilik yapacaksın madem büyük yapacaksın, küçük iyilik de neymiş, bak yine pintiliğin ön plana çıktı. Ne olmuş bi kese altın da bana versen, senin ne kirli çıkı olduğunu bilirim ben, ayak yapma bana o define muhabbetlerini unutmadım :) Nereden biliyorsun? olur mu olmaz mı görürüz beyefendü, seni bi dolandırayım da gör, bakalım o zaman da böyle iyimser konuşacak mısın. Boxerına kadar soyacam seni delüü :))

     • Cenk…

      gerçekten de benimki sözlük ergenlerinin takıntılarına benzedi galiba :) beyazlamayı dert eder oldum cidden. dürümcü dönemi ergen sözlük yazarı derdine benzedi benimki. o buton hikayesi oradan geliyo :))
      de gerçekten hakettim ben evet :) bak döndün dolaştın yine pintiliğe bağladın olayı…bir zamanlar hemşehrim olan pinti mısdafa’nın yaşam şeklinden örnekler sununca dolayısıyla pinti imajı kaldı üzerimde :) gerçi ben onu da hakettim, ne alemi vardı dimi o kadar bırkalamaya :))
      tabi canım bir kese altın nedir dimi :)) ben de saraylarda büyüdüğüm için kese kese altın dağıtıyordum zaten önüme gelene. bak osmanoğulları karıya-kıza kese kese altın, yumruk gibi pırlanta dağıta dağıta ne hale gelmişler dimi :)) bulgar olsaydın inanırdım baksırıma kadar soyabileceğine, olmadığına göre sorun yok delüü kız :)

     • Kedicik…

      Beyazlayan sakal ve bıyıkları için yas tutan beyefendülere gelsin :)

     • Cenk…

      bu da hayatın ciddiye alınmayacak kadar kısa olduğunu bilmeyen hanfendülere gelsin :)
      https://youtu.be/rtltAN7QlVA

     • Kedicik…

     • Kedicik…

      Bundan böyle düşünerek atın adımlarınızı, elbet bir gün mutluluktan yana alırız payımızı :)

     • Cenk…

      çok uygun bir şarkı seçmişsin :) bu arada sana cevaben yazdığım mesajın biri üç gündür pending. kopyaladım yine çıkmadı…
      https://youtu.be/KQnb5Apsxv4

     • Kedicik…

      Pending deme bana, elim ayağım titriyor :) Bana ne, beni ilgilendirmiyo beyefendü çözüm üret mesajımı isterim ben :) İçeriğini bozmadan ufak bir iki değişiklik yap bazen yayınlanıyo o şekilde aynen kopyalama.

     • Kedicik…

     • Kedicik…

      Bu arada söylemeden geçemiycem, takip listesinden çıkar demiştim sana ama ciddiye almamışsın beni. Benim profilimi takip etmiyorsun ama o pisliğin kaç tane hesabı seni takip ediyo gitarcı. Ha dersen ki sanane, o zaman diyecek bir şeyim yok tabi…

     • Cenk…

      inan farkında bile değilim canım ya…evet demiştin de ben o moronu takip etmiyom ki o ediyor. zaten with moon & rose hesabından başkasını da bilmiyom :)) senin profilin gizli olduğundan takibimde değil, ya da edilebiliyo ama ben bilmiyom :))

     • Kedicik…

      Tamam o seni takip ediyor ama eğer istersen buna da engel olabilirsin. O kadının ismini görmek istemiyorum gitarcı orada, napıyosan yap yok et. yok edene kadar cevap falan yazmayacağım diğer mesajlarına. profilimi de açtım şimdi.

     • Cenk…

      buradaysan en azından layk yap nankör kedi :)) zaten o pending durumundan hunilik vaka olmak üzereyim :)) teknik olarak nasıl oluyo onu yaz bari…

     • Kedicik…

      Şöyle anlatayım: Şimdi sen az önce benim profilimi takip listesine aldığında bana bunun bilgisi geldi. Profilinin yanında kırmızı renkli X işareti ve yeşil renkli fallowing (takip etme) yazısı yan yana gözüktü. Türkçesi; Cenk seni takip etmek istiyor ne diyorsun? Ben eğer kırmızı renkli X işaretine tıklasaydım sen beni takip edemezdin. Şimdi o kadının seni takip eden profillerine tıkla muhtemelen yukarıda anlattığım kırmızı X ve yeşil fallowing yazısını göreceksin, X’i etkinleştir.

     • Cenk…

      ok. bebişim.

     • Kedicik…

      Hadi başarabilirsin, inanıyorum sana :)

     • Cenk…

      :))

     • Kedicik…

      Nasılmış beyefendü? elli hesap diye sitem ediyordun bana beter ol :)

     • Cenk…

      nasıl bi manyak bu beybi, ağır işsiz midir, nedir necidir bilemedim :)

     • Kedicik…

      normal değil tatlışım o :)

     • Cenk…

      lakin sonunda bentderesi’nde o şirin gecekondularda bulmak da var. saygısız fakbadilik herşeye gebedir…

     • Kedicik…

      fakbadiliğin kendisi zaten bi saygısızlık gitarcı. bi kadın bunu kişiliğine yakıştırıyorsa onun zaten ne olduğu bellidir. o gecekonduları da hep merak ederdim biliyo musun bi kere nasıl bir şey diye iyice bakmıştım da görememiştim :) sonra da kaldırdılar galiba o evleri.

     • Cenk…

      aynı fikirde değilim ben. saygı/sevgi çerçevesinde olursa pek de nahoş değil aslında. tabi turko geleneklerine biraz ters ama neyse :) ben askerdeyken oraya dadananlardan duyuyordum orayı. gitmişliğim yok ama o tepeyi yakından gördüm :)

     • Kedicik…

      Erkek olduğun için benimle aynı fikirde olmanı zaten beklemiyordum. bir kadın açısından değerlendirirsek oldukça nahoş!

     • Cenk…

      tabii ki o senin gibi düşünenler için saygısızlık anlamı ifade ediyor canım…üniversite dönemlerini bilirsin; % 80-90 oranlarında öyle bir ilişki biçiminin olduğu yadsınamaz. keza sosyal medyada başlayıp şantaja, tehdite kadar giden türleri de var, işte onlar çok sıkıntılı bence :) evet kaldırmışlar. o şirin gecekonduları mamak türküsü klibinde görürüz artık, beton kafesler dikip köşeyi dönmek varken şehrin tarihi dokusu umurunda mı o leşlerin.

     • Kedicik…

      Düşüncem pek hoşuna gitmedi galiba :) herkesin kendi tercihi gitarcı, isteyen herkes başkalarına zarar vermediği müddetçe istediği haltı yemekte özgürdür nihayetinde. Ama bana sorarsan bu durum bir kadın için oldukça onur kırıcı bir şey, fahişelikten bir farkı olduğunu pek düşünmüyorum ben. Bir de işin maddi boyutu var ki fahişe daha karlı bu durumda :)) Baktım netten eski resimlerine pek de şirin değilmiş o gecekondular, eskiden angara’da bahçeli ne güzel gecekondular vardı, şimdi hepsi yerle yeksan oldu her yerde dip dibe uzanan binalar hiç sevmiyorum.

     • Cenk…

      aslında hoşuma gitti :)) aslında cinsiyet ayırt etmeksizin onur kırıcı da, çıkar doğrultusunda olmadığı müddetçe masum olabilir. lakin fahişelik ayrı bir konu tabi…

     • Kedicik…

      Bi erkek için niye onur kırıcı oluyomuş? :) çıkar değil de ne bu gitarcı, karşılıklı olarak birbirini kullanıyor işte bunu yapanlar bu da cinsel çıkar. ayrıca aşksız bi cinsellik olmaz olsun…

     • Cenk…

      işte o sorunun cevabı senin son cümlende gizli hanfendücüm :) o konuya er kişi yapınca ‘yürü be aslanım, kaplanım’, hatun kişi yapınca ‘aman ha! ayıptır, günahtır vs.’ mantığından bakarsak işin içinden çıkamayız bence. kötü örnekleri referans almamak gerekir…
      https://youtu.be/yKEKXAwxRBQ

     • Kedicik…

      Anlatmak istediğimi sanırım yanlış anlamışsın canımın içi. Olaya o mantıkla bakmıyorum keza bakanlara da uyuz oluyorum zaten. Benim vurgulamak istediğim şuydu; toplumsal baskıyı bir tarafa bırakalım normal bi kadın sırf zevkleri uğruna her önüne gelenle bir şeyler yaşayamaz, seçici olmalıdır. Yaşıyorsa da bu kişiliğinde ağır tahripler yaratabilir, en basitinden kendini kullanılmış ve aşağılanmış hisseder. Bu tanıma uymayan kadınlar da var elbette onları es geçelim… ama erkekler öyle değil bin kişiyle de düşüp kalksa bundan rahatsızlık duymaz ve hatta gururlanır! Üzgünüm ama çoğunuzun durumu bu…

     • Cenk…

      ben de ‘seçici olma’ koşuluyla olduktan sonra seninle aynı fikirdeyim. dediğin gibi; maddi çıkarlar haricinde sırf zevkini tatmin etmek için bile olsa ‘basit kadın’ olduğuna delalet eder evet. hele de ataerkil bi toplumda çok sıkıntıya sokar kendini o tipler. tabi o sıkıntı bünyeden bünyeye değişir… mesela, rose- powerfull tarzı bi ilişki biçimi borsa gibidir tıpkı; her an neyin olacağı kestirilemez, şantajın, tehditin ardı arkası kesilmez, bi bakmışın takım-taklavat meydanda resimlerin servis edilmiş, günü gününü tutmaz kesinlikle. hemcinslerim hakkındaki fikrinde de yerden göğe haklısın…

     • Kedicik…

      Dikkatli ol, bak aman diyim :))

     • Cenk…

      diyosun yani :)) pekala ben yer miyim ?

     • Kedicik…

      Bilemiyorum erkeksin nihayetinde, yiyebilirsin :)

     • Cenk…

      sen o korkunçlu resmi görmedin galiba :)))

     • Kedicik…

      Senin türk abazanlarının tıynetiyle ilgili fikrin yok galiba beybi, nefes alsın yeter modundalar, havada kaparlar.

     • Cenk…

      bak o konu başlıbaşına bi tartışma konusu…en son kaynanasına hallelen çomarı okuyunca yok artık ebenin damı ali sami dedim yani :))

     • Kedicik…

      o okuduklarımız gündeme yansıyanlar bir de yansımayanları düşün. bu ülke her geçen gün çirkefe biraz daha batıyor gitarcı.

     • Cenk…

      evet gündeme yansımayanlar da yansımış olsa zaten milletçe tımarhanelik oluruz heralde. bir damat ”anne” dediği kişiye hallenebiliyorsa, bir anne de kızının kocasına verebiliyorsa yere batsın bu leş dünya. en kötüsü de biz bu leşlerle, çocuklara bile acımayan şerefsizlerle aynı oksijeni soluyoruz…

     • Kedicik…

      daha neler neler var canımın içi, gerçek olduğuna inanamazsın…

     • Kedicik…

      Beceremedin hala dimi öşek beyefendü :)

     • Cenk…

      beceririm de şimdi vaktimi onunla heba etmeyeyim, zaten çıkmak üzereyim iki geyik yapalım bence.

     • Kedicik…

      Tmm, müsait olunca becer ama kontrol edicem bak:)

     • Cenk…

      ok. canım ben çıkıyom öptüm seni. muckssss :)

     • Kedicik…

      tmm, ben de seni öptm canım muckssss.

     • Cenk…
     • Cenk…

      al işte becerdim… kontrolünü yap, bilmediğim kripto bi hesabı varsa onu da uçurayım. ayrıca çok kolaymış, zaten üstte ingilizce yazıyla yönlendiriyor. kırmızı- yeşil durumu kafamı karıştırdı sadece :)

     • Kedicik…

      Canımm? Burada mısın? :)

     • Cenk…

      buradayım canımın içi :)

     • Kedicik…

      Napıyosun tatlım iyi misin, dün yoktun.

     • Cenk…

      dün dehşet derecede meşguldüm canım. bi yaramazlık yok da, senin keyifler nasıl?

     • Kedicik…

      İyi işte nasıl olsun aynı terane… çalış çalış, çalışan demir paslanmazmış :)

     • Cenk…

      ben de bugün-yarın işlerimi kolaylarsam öteye gitmeyi düşünüyom. aslında ederlezde gitmeyi planlıyordum ama düğün de iyi gelebilir belki :) 3 gün 2 gece düğün olur bizim köyde :) birkaç gün yazamazsam merak etme canım. öpüyorum seni, hoşça kal…

     • Kedicik…

      Tamam canım sana iyi eğlenceler, kendine iyi bak gelince yazarsın. öptüm sen de hoşça kal…

     • Cenk…

      iyi hafta sonları canım benim :)
      https://youtu.be/0C5DTJv9mcQ

     • Kedicik…

      Maaşallah beyefendücüm nihayet teşrif edebildiniz. Bir kaç gün diyip de on gün sonra anca gelebildiniz ya hani sitemim ona yanlış anlaşılmasın. Bizim köyde üç gün düğün olur diyerek lâtife etttiydiniz herhalde? :)

     • Cenk…

      bir kaç gün derken ucu açıktı hanfendücüm :)) hem dikkat edersen bir kaç ‘hafta’ olmadı, bilakis bir kaç gün oldu yani ! hepi topu 8 gündü :) zaten 1 günü yolda, 2 günü de define operasyonunda heba oldu. köy kurnazı agalarım ”sen güçlüsün, kaslısın” gazlamasıyla amelelik kısmını bana kitlediler her zamanki gibi :) hepsini geçtim…o kadar efora rağmen bir eski para, küp, veya kılıç mılıç da denk gelmeyince, kol saati almanın psikolojisiyle kıçımıza bakıp döndük yine. düğün de beni sarmadı açıkçası…paraya kıyıp adam gibi ses sistemi kurmayınca hiç yapmasınlar daha iyi bence. sondan bi önceki gün de hasköy mezarlığının girişindeki merada yamulana kadar içtik, o da ayrı bi ızdırap oldu. yani anlıycan…stres atıp dönmeyi düşünürken stres fulleyip dönmüş oldum canım :)

     • Kedicik…

      Mesajlarına daha sonra detaylı olarak cevap vereceğim canımın içi… 8 gün değil, 10 gün oldu, ayrıyeten gelmediğin her gün için bir küfür savurdum sana beyefendü, kulaklarının çınlamış olması lazım :)) öptüm seni. https://www.youtube.com/watch?v=t69USeK5E4c

     • Cenk…

      sen son mesajımda 9 days ago ibaresini okudun, + 1 de bonus ekledin, 10 güne çıkardın dimi hanfendü:) çınlamaz mı…ayrıyetten tatlı tatlı kaşındı da…demek sendin o arkamdan saydıran delüüü :) dolayısıyla kulaklarımın çınlaması senden, kulağımın arkasının kaşıntısı da döndüğümde karşılaşacağım rakamlardanmış. bu memleket bitmiş canım benim, o kadar net yani. içini daha fazla karartmadan sana megastar’ın en beğendiğim şarkısını atayım :) hadi ben de öptüm seni…
      https://youtu.be/S18f1tMsTW0

     • Kedicik…

      Ben bi süre yazamayacak gibiyim canim… Ama sen sakin kaybolma bi yere, geldigimde lütfen burada ol… Ara ara buralarda misin diye kontrol edicem ona göre, hem sevinme zaten benden bôyle kolay kurtulamazsin beyefendü zamk gibi yapisirim ben adama :) Seni çok seviyorum, bunu aklinin bi kösesine yaz ve unutma olur mu. Hem insan görmeden de sevebilir öyle degil mi canuşkam… Güzel gülüsünden yüregimle öpüyorum tatli gitarcim…
      https://m.youtube.com/watch?v=LtDUvbrUDCo

     • Kedicik…

      Ben bi süre yazamayacak gibiyim canim… Ama sen sakin kaybolma bi yere, geldigimde lütfen burada ol… Ara ara buralarda misin diye kontrol edicem ona göre, hem sevinme zaten benden bôyle kolay kurtulamazsin beyefendü zamk gibi yapisirim ben adama :) Seni çok seviyorum, bunu aklinin bi kösesine yaz ve unutma olur mu. Hem insan görmeden de sevebilir öyle degil mi cancağızım… Güzel gülüsünden yüregimle öpüyorum tatli gitarcim…

     • Cenk…

      umarım sağlık sorunu ve/ya başın belada değildir canım benim…bu fakirin de başı beladan kurtulmuyor bi süredir; o yüzden giremedim bu aralar. en son da 1 mayıs günü bostancı sahilinde çer çöp hikayeden aynasızlarla papaz olduk :) 2 klasik 1 akustik gitarın kılıfinin astarını bile didik didik aradı goduumun aynasızları. amma ve lakin maltepe miting alanındakinden daha iyi ambiyans sunduk millete, birasını kapan geldi :) günün anlamına uygun 1 mayıs marşı, turko versiyon venceremos, mamak türküsü vs. falan mest ettik halkımızı. tmm yazarım, unutmam evet:)) ayrıyetten bilmukabele cancaazım. tabii ki de görmeden de sevebilir…şarkıları bile var;’ seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli’ bağca’nın ‘düşlerde sevdim seni’ vs. vs. saymakla bitmez. kendine mukayyet ol canım benim, görüşmek ümidiyle hoşça kal…
      https://youtu.be/imk52-YrEbA

     • Kedicik…

      Bedenen bir seyim yok gitarci ruh halimi ise bosver… Bu ortama, sana yansitmak istemiyorum, biliyorum yansiyor. Zaten cumleleri toparlayamiyorum, iki saatte iki satir yaziyi anca yazabiliyorum. Biliyorum bu ezik depresif moddan da sıkıldın ama napim beybi bazi seyler elimde olmuyo, sen anlarsin beni… Beladan da yobazlardan da uzak dur, üzme beni tatlim. Hem senle bir araya geldigimizde tek parca halinde olmalisin. Daha o öve öve bitiremedigin nur cemalini, demir pazularini görücez beyefendü, bunun icin de kendine iyi bakmali, belalardan da uzak durmalisin :)

     • Cenk…

      ruh halin için ”boşver” dediğine göre sandığımdan daha fazla şeyle cebelleşiyorsun canım benim.
      evet, bana yansıtmamaya çalıştığının farkındayım ama benim için de hiç mahsuru yok yansıtıp yansıtmamanın, keşke derdini paylaşabilsen de, elimden gelebilecek birşeyse eğer, yardımcı olabilsem diye düşünüyorum sadece. geçenlerde ”gülmeyi unuttum” demenden belliydi zaten senin için birşeylerin ters gittiğinin. evet anlıyorum seni…senin eski sen olmadığın ın da gayet farkındayım. ayrıca, sıkıldığımı da nerden çıkardın…içinde bulunduğun durum seni öyle düşünmeye sevk ediyor sadece. biraz empati kuran bunu bilir zaten.
      bana gelince…benim terkedemediğim huylarım mıdır diyim, alışkanlıklarım mıdır diyim bilemiyorum tam olarak; bela mıknatısı gibi belanın göbeğinde buluyorum kendimi. en tuhafıma giden de; birine iyilik yaparken bile kendimi nasıl g..g..duruma düşürüyorum bilemiyorum. öyle de bi yeteneğim var yani :) ama bundan sonra kimsenin gözünün yaşına bakmam…neyzen tevfik’in dizelerindeki gibi ‘size su veren itfaiyenin hortumunu s…m’ deyip geçecem :))
      https://youtu.be/uI7T0k5brKo

     • mine saglam

      Cenk kardeşim . Bizde Tamam dıyoruz ya siz .

     • Cenk…

      ben de ‘tamam’ diyorum canım ablacım :) hatta ve hatta…
      okey
      da
      ja
      si
      oui de diyorum ve arttırıyorum :) sevgiler/ saygılar kanada’ya…

     • mine saglam

      Cansınız kardeşim benim. Merci beacoup tu est super .Bendende selam ve sevgilerimi kedime ve sana yolluyorum .

     • Kedicik…


     • Ronin TR

      Ooff be kedi, beni bu parçayla yine nerelere götürdün…gel de şimdi rakı moduna girme! :)

     • Rasim Baba

      Ronin kardeşim senin canın rakı çekmiş bahaneyi zavallı kedicikte arıyorsun. İstanbula gel Resul babamla İlhan abim çilingir sofrasını kurmuşlar seni bekliyorlar.

     • Ronin TR

      :-)) Eyvallah Rasim baba, benim en güzel rakı masam ve en samimi muhabbetlerim hep çilingir sofralarında olmuştur. Sırça saraylarda kadehler bİlmem kaç bin lira bile olsa, benim çay bardağından içtiğim rakının yanında hiç kalır. Çünkü benim güzel dostlarım, saygıdeğer büyüklerimin benim yanımda olması, paha biçilmez masalardan ötedir…
      Kedicik, bizler için herdaim sevilecek ve unutulmayacak kadar değerlidir…
      Muhabbetiniz bol, afiyet olsun güzel insanlar. Yakında sizlerle o çilingir sofrasında buluşmak üzere…

     • öti1941

      Lakerda varsa adres verin ::::::))))

     • Cenk…
     • Cenk…
     • Ronin TR

      Merhaba Cenk, hoşgeldin. Keyifler nasıl? Kedicikten haber var mı?

     • Cenk…

      merhaba sevgili dostum…keyfim dalgalı kur gibi bu aralar…inişli-çıkşlı devam ediyo :) kediciğin zannedersem bi’şeyler ters gidiyo hayatında; zaten hiç tadı tuzu yoktu son zamanlarda, umarım üstesinden gelir sorunlarının…

     • Ronin TR

      “Dalgalı kur” iyiymiş :) bizlerde de durum pek farklı değil. Şu seçimler olsa da bu bademlerden kurtulsak. O zaman rahatlarız.
      Kedicik için üzülüyorum. Aslında çok zeki ve donanımlı bir kişi. Bu olayların üstesinden gelir diye düşünüyorum. Başından geçenleri bilmediğim için birşey diyemiyorum. Eğer bizlerin yapabileceği bir durum söz konusu olursa, yardım etmeye her zaman hazırım.

      Bugün çok güzel bir buluşma ile ‘nar ağacı’dostumuzla tanıştık. Bizim eski kadro : Resul baba, Rasim baba, Çapulcu İlhan kaptan ve ben de telefonla görüştük. Yakında hep beraber bir rakı akşamı yapacağız. :) Seni de, diğer güzel insanları da aramızda görmek bizleri onurlandırır.

     • Rasim Baba

      Can doslarım benim için bu gün hem çok güzel ve çok özel bir gün oldu. En kısa bir zamanda hep beraber buluşmak tek arzum. Kedicik için keşke bir şeyler yapa bilsek ama tam olarak sıkıntının ne olduğunu bilmiyoruz. Bir ara yazdıklarından ötürü bayağı zorlukla yaşamıştı onları aştığını sanıyorum. Her türlü yardıma ben ve can doslarım hazırdır.

     • Cenk…

      keşke dediğin gibi kurtulsak be dostum…ümidinizi kırmak istemem ama, ben onların gideceğine dair en ufak bi ümit beslemiyorum. gerek bu ülkenin seçmen profilinden olsun, gerek sandık leşlikleri olsun, ben o bademlerden kurtulacağımızı hiç sanmıyorum.
      en son mühürsüz oylarla atı alan üsküdar’ı geçmişti bildiğiniz gibi; bu sefer nasıl bi ibnelik yapacaklar heyecanla bekliyom şahsen. umarım ben yanılırım ama hiç sanmıyorum.
      bence de üstesinden gelir de; en son iki cümle yazacak kadar motivasyonu yok gibiydi. keşke derdini paylaşsa, biz de yardımcı olabilsek isterim ama yanaşmıyor sevgili dostum.
      ben de o rakı zirvesinde olmak isterim tabi dostum; sizin programınız ne zaman/nerede olur, şayet beni de yeşillendirirseniz gelirim elbette.

     • Ronin TR

      Umudunu yitirme be topraam. Cem Muhtar Karaca babamızın dediği gibi: “umut yoksulun ekmeği, yanar ha yanar yanar…
      Bende aynı düşüncelerle, pasa seçim hilelerini, milyonlarca fazladan basılmış seçim zarflarını, trafo kedilerini yazıp duruyorum. Evvelki seçimlerde de yazmıştım. Fakat bu sefer İnce bir umut var gibi sanki..

      Kedicik için hepimiz üzülsekte, elimizden birşey gelmiyor. Keşke hep beraber buluşsakta, konuşup, derdine beraber bir çare bulsak.
      Buluşmamıza geleceğin için sevindim. Yer ve zaman için burada yazışırız.

     • Kedicik…

      Ben de inanmıyorum tatlım, hem de hiç… keşke biz yanılsak ama adım kadar eminim sonuç yine aynı olacak. Çok özledim seni gitarcı… Beni merak edip sual eden Ronin, Rasim abi, Mine abla ve diğer herkese gönülden teşekkür ediyorum, hepinizi çok seviyorum. Birebir yardımcı olmanıza gerek yok, mesajlarınızı okumak yetti bile sağ olun :) mucks.

     • mine saglam

      Canım benim . Beni unutmadığınız için teşekkür ediyorum. Ayrıca beni yanlız bırakmayan Arkadaşlarıma sonsuz minnettarım ,yazamıyorum herhalde istenmiyorum böylece sadece beğenilerimi yapıyorum Vede burda olduğumu bilmenizi istiyorum yaptığınız beğenilerle beni desteklediğiniz için ayrıca sağolun iyiki varsınız . Herkeze selamlarımı yolluyorum sevgili tatlı kedim .

     • mine saglam

      Çünkü seni seviyoruz ,hemde çok bunu biliyorsun zaten Can’ım benim .

     • Ronin TR

      Aramıza tekrar hoş geldin kediciik. Özlettin kendini be miyav kedi ;) nasılsın?

     • mine saglam

      Kedicim döndümü yoksa bir süre içinmi burda . İnşallah dönmüş olsun çünkü onların yokluğu Sevda Saheser kedim yoksa ne tad var nede neşe ben olsamda olmasamda olur, keşke hep burada olsunlar bende onları takip eder okurum . Herkese şimdiden iyi Bayram’lar diliyorum inşallah cifte Bayram’ımız olur Sevgili Ronin .

     • Ronin TR

      Bilemiyorum. Umarım kesin dönüş yapar :) Evden bir kedi bile yok olsa…yokluğu anlaşılıyor :) Arkadaşların teker teker kaybolmasına çok üzülüyorum. Ne demek?! Senin yokluğunu kaç haftadır anlıyoruz. Beni de üç gün engellediler. Gündüzleri yazdırmıyorlar. Ne hikmetse, geceleri yazabiliyorum.
      Daha bayrama epeyi gün var. Madem erken başladın, sana da iyi bayramlar…

     • mine saglam

      Bir bakt

     • mine saglam

      Bir baktımki küçük bir yazımı yayınladılar ya . Bende araya sıkıştırdım ne olur ne olmaz bakarsınız bayram üstü yoğunluk olurda yayınlanmaz diyedir kardeş ,bende biliyorum Bayram’a üç gün kalmadığını .Allah’ın uşağı lazım derken henüz burda gece olmadıki kafam çalışıyor saat 12 ye daha var kardeşim .

     • Ronin TR

      :-)) İlahi Mine…

     • mine saglam

      Yaaa İlahi dersin deyilmi Uşaguum . Benimle uğraşma Karadeniz’in dalgası bitmezse bizdede atışmalar Hiiiç bitmez ne haber kardeşim . Sen bi tanesin tüm arkadaşlarım gibi hepiniz kıymetlimsiniz .

     • Cenk…

      merhaba canım benim :) ben de seni özledim evet. nasılsın diyemiyorum, çünkü biliyorum ki hiç tadın tuzun yok halen :(( umarım ki o gülmeyi unutan yüzün en kısa zamanda gülmeye başlar canımın içi. evet, ben de eminim sonucun yine hüsran olacağından; ceylanpınar’daki çomarın işçileri nasıl tehdit ettiğini gördükten sonra başka söze gerek yoktur herhalde. o leş sadece mallığından kendini açık ediyor; bir de aynı tehditi gizli-kapaklı yapan itleri var sayarsak, gel de ümit besle o sandıktan çıkacak sonuç için. ben zaten şu seçim dönemlerinde nedense hiç dayak atma havamda olmasam bile, onlarca leş kişiyi dövesim geliyo beybi. galiba bu gidişle çok sevdiğim şu memleketten çekip gidecem en sonunda…ikiyüzlü riyakar insanlara mı yanayım, gerizekalı çomar sürülerine mi yanayım, ben de şaşırdım yani. ekşiciler boşuna ” bu ülkeden siktir olup gitmek” diye başlık açmıyorlar, yerden göğe kadar hak veriyorum onlara. hadi ben de öptüm seni, hoşça kal.
      https://youtu.be/CX5QiuMIDhw

     • mine saglam

      Cenk . Kedimi al gel başka yer arama oldumu . Sıkmayın canınınızı bu günlerde geçecek Evvel Allah .

     • Kedicik…

      Canım esasında ben de bu sayfalardan bi müddet uzak kalabilirim, zaten fark ettiysen bu platforma karşı olan saygım da eskisi gibi değil… haber okumak ya da yorum yazmak gibi bi gailem zaten yok artık ama senden ayrılamıyorum dermişim :) eğer öyle bir durum olursa ve sen de kabul edersen başka bir iletişim yolu bulabiliriz yine bu platformdaki gibi seviyeli şekilde devam edebiliriz. Misal mail olabilir ya da başka bir kanal, senin de fikrin önemli tabi ki.
      Bakalım da bi günler neler getirecek…

     • Kedicik…

      Tişikkir ederim beyefendü, koca bir afferini hakettiniz :) Yardımcı olmaya çalışırken kafanı daha çok karıştırdım galiba :)

     • Cenk…

      yooo çok güzel tarif etmişsin de, her an çıkmam gerektiği için ben konsantre olamadım o gün :)

     • Kedicik…

      Tmam canım, sözümü dinlediğin için mucks.

     • Kedicik…

      Son günlerde doğukan kürşat diye bir hesapla beğeni veriyor gitarcı, kafayı yemiş diyecem kafayı yemiş insanlara hakaret olacak…

     • Kedicik…

   • Kedicik…

    Canım bu arada şu iki ruh hastasının görebildiğim bütün profillerini engelledim ben, değil yazışmalarını, bu sayfalarda isimlerini dahi görmek istemiyorum. Sen de engelle takip listesinden filan da çıkart. Profilimi de gizledim zaten yorum yazma olayı benim için çoktan bitti. Ayrıca ‘siz napıyosunuz burada nedir bu rezalet, defolun bu sayfalardan’ demedikleri için (özellikle erkek yorumcular!) diğer herkese de sinirliyim sen de dahilsin buna, o leş pornografik resimleri bir tek ben görmedim herhalde. diyorsun ki bırakalım kendi pisliklerinde boğulsunlar, tamam haklısın boğulsunlar ama kendi iğrenç bataklıklarında, bizim göreceğimiz şahit olacağımız şekilde değil. Bazı gerçeklerden uzaklaşmak biraz huzur bulmak istediğim, senin için, seni sevdiğim için bu sayfaya giriyorum ben gitarcı, bu iğrençliklerin bir parçası olmak için değil…

    • Cenk…

     mevcut hesaplarını engellesen de fayda etmezki canım benim…yeni hesap oluştururlar, yine yine taciz ederler. o ruh hastalarıyla o şekilde mücadele edilmez bence. o neyşınıl pornografik konseptindeki kepazelik silsilesini gördükten sonra inan bana tek kelime dahi yazmak gelmedi içimden. zaten seviyelerine inmek gibi gayilem de yok.
     ben o eril leşe istanbul’da istediği yerde randevu da teklif ettim ama cvp alamadım. kendi kepazeliklerinin umrumda bile olmadığını, senin gıyabında yapılan çirkin yazışmalar hakkında konuşacaktım erkek erkeğe.
     fakat, aynı kepazeliklerin tekrarı halinde, ben o görselleri ve yazışmaları kopyalayıp atacam bir kenara; içinde teşhircilik, şantaj, tehdit ve taciz barındıran şeylerle ahlak ve siber suçlar şubesi ilgilenir bundan sonra…

     • Kedicik…

      Biliyorum tatlım, o yüzüne tükürülmez kadının on’dan fazla hesabını engelledim ki o da görebildiklerim. Ona ait olduğunu düşündüğüm hesapları da gördükçe basıcam engeli, halen buralarda kıyın kıyın yanaşmaya çalışıyo, defolup gitmiyor da nasıl adi utanmaz bir kadınmış inanılır gibi değil… ikisi de toplumdan bir an önce uzaklaştırılıp tımarhaneye kapatılmalı, net. Ben önce kısa süreli bi şok yaşadım beybi, gördüğüme inanamadım biliyo musun. Vay be gitarcı nereden nereye, kim derdi ki bir zamanlar seviyeli, tatlı sohbetlerin yapıldığı bu sayfalarda böyle iğrençlikler yaşanacak… Kim bilir daha neler yazıştılar buradaki insanlar hakkında, gördük ki sadece kendileri değil fantezileri de iğrenç. Düşüp kalkıyosun filan hadi neyse de isim yazıp çıplak resim göndermek nedir gitarcı, buna aklım ermedi benim senin eriyorsa yeşillendir beni :))
      Sakın, uzak dur böyle iğrençlerden bulaşayım deme.
      öpüyorum seni, beybisim mucsk. İyi hafta sonları…

   • Kedicik…